سخن روز /
مراسم تکریم و معارفه رییس اداره تعاون روستایی شهرستان قزوین برگزار شد
1397/04/05

به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان قزوین، مراسم تکریم و معارفه رییس اداره تعاون روستایی شهرستان قزوین با حضور محمود محمودی رییس سازمان تعاون روستایی استان، یوسفی رییس بانک کشاورزی شعبه مرکزی شهرستان قزوین، حجت الاسلام و المسلمین علی معقول نماینده ولی فقیه در سازمان تعاون روستایی، روسای ادارات و جمعی از مدیران عامل اتحادیه ها و شرکت های تعاون روستایی در سالن جلسات اداره تعاون روستایی شهرستان قزوین برگزار شد.

سیمیاری سرپرست پیشین اداره تعاون روستایی شهرستان قزوین در این مراسم با بیان اینکه تاکنون 7 هزار و 600 تن کلزا در شهرستان قزوین خریداری شده است، اعلام کرد: در این مدت 16 هزار و 232 تن گندم به صورت تضمینی کاز کشاورزان خریداری شده است.

این مسوول عنوان کرد: شهرستان قزوین دارای یک اتحادیه تعاون روستایی، 18 شرکت تعاون روستایی، 20 شرکت تعاونی کشاورزی، 4 شرکت تعاونی تولید، 5 شرکت تعاونی زنان روستایی و 3 شرکت نظام صنفی است.

وی تصریح کرد: شبکه تعاون روستایی به دلیل گستردگی در سطح استان، انواع نهاده های کشاورزی را در اختیار کشاورزان قرار می دهد.

سیمیاری با اشاره به اینکه یکی از عمده فعالیت های تعاون روستایی توجه و تامین نیازهای مورد نیاز روستاییان است، اضافه کرد: کود و سموم به صورت حساب شده و با برنامه و نظارت کامل توزیع شده است .

حجت الاسلام معقول هم در این جلسه بر مسوولیت پذیری، بالابردن ظرفیت فکری، روحی و کاری تاکید کرد و گفت: در اخلاق اجتماعی مدیران باید با مردم  با نرم خویی رفتار کنند و گشاده رو و شاد باشند و در نگاه به مردم عدالت را اجرا کنند.

وی ادامه داد: در اخلاق اجرایی مدیران باید از دین دفاع کنند و بدانند رضایت خدا بر رضایت دیگران مقدم است.

کاکاوند نائب رییس مجمع خبرگان کشاورزی کشور و باغدار نمونه قزوین هم در این مراسم تصریح کرد: باید جایگاه کشاورزان و باغداران مشخص باشد تا حضور پررنگ آنان موجب ارتقاء جامعه شود.

وی افزود: تشکل های تعاون روستایی در راستای خدمات رسانی بهتر به منظور تولید بیشتر محصولات کشاورزی فعالیت می کنند.

در انتهای این مراسم از سیمیاری سرپرست اداره تعاون روستایی شهرستان قزوین قدردانی و کمالی پور به عنوان سرپرست جدید اداره تعاون روستایی شهرستان قزوین معرفی شد.

 

تعداد مشاهده خبر118 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:2 :1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal