سخن روز /
کرم عباسی معاون اداری و مالی مدیریت تعاون روستایی استان قزوین شد
1398/07/25

به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان قزوین، مراسم تکریم و معارفه معاون سازمان تعاون روستایی استان قزوین با حضور آقاعلیخانی رئیس سازمان تعاون روستایی استان، روسای ادارت ستادی وشهرستانی و جمعی از مدیران عامل اتحادیه ها در سالن جلسات برگزار شد.

آقاعلیخانی در این مراسم بر تعامل و همکاری بین سازمان و تشکل های تعاون روستایی تاکید کرد و گفت: اتحاد و همدلی در راستای اهداف سازمان بسیار موثر و کارگشا بوده و می بایست با تلاش مضاعف در راهبرد اهداف تعاونی کوشا باشیم.

این مسئول تصریح کرد: تغییر در ساختار نیروی انسانی و تحول در ارکان تشکیلات تعاونی ها به منظور استفاده بهینه از منابع انسانی ضروری است .

حجت مدیرعامل اتحادیه مرغداران استان قزوین هم به نمایندگی از تشکل های تعاون روستایی اظهار کرد: شرکت های تعاونی روستایی بازوی توانمند بخش کشاورزی هستند و تجربه نشان داده است که تشکیل تعاونی ها، هزینه را کاهش و دامنه خدمت رسانی به مردم را افزایش می دهد.

سیمیاری معاون سابق اداری و مالی هم با تاکید بر اینکه تا زمانی که همکاری، همدلی و تعاون نباشد کاری پیش نخواهد رفت گفت: در این راستا می‌بایست کلیه همکاران با اتحاد و همدلی سعی در شکوفایی هر چه بیشتر ظرفیت‌های بخش تعاون داشته باشند.

عباسی رئیس اداره بازرگانی و معاون جدید سازمان تعاون روستایی استان هم بر ایجاد درآمد در تشکل ها، نظارت بر نحوه توزیع کود و نهاده های دامی، مستندسازی اموال سازمان و شبکه، تعیین تکلیف تعاونی های غیرفعال، وصول مطالبات معوقه، به روز رسانی تضامین و ... تاکید کرد.

در این مراسم از علینقی سیمیاری معاون پیشین سازمان با اهدای لوح قدردانی و کرم عباسی به عنوان معاون سازمان تعاون روستایی استان قزوین معرفی شد.

 

تعداد مشاهده خبر1 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal