سخن روز /
انتصاب رییس اداره حراست سازمان تعاون روستایی استان
1397/05/30

ه گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان قزوین، مراسم تکریم و معارفه رییس اداره حراست سازمان تعاون روستایی استان با حضور محمود محمودی رییس سازمان تعاون روستایی استان قزوین، میروکیلی معاون حراست سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، طاهرخانی مدیر حراست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین و جمعی از مسئولان و روسای ادارات در دفتر مدیریت استان برگزار شد.

محمودی در این مراسم به اهمیت و جایگاه نهاد حراست اشاره کرد و گفت: حراست، نهادی تاثیرگذار است که در تحقق اهداف سازمانی می تواند نقش مهمی را ایفا کند.

این مسئول تاکید کرد: حراست نقش مهمی در ایجاد پویایی و شادابی، آرامش و امنیت، افزایش اعتماد، حفظ کرامت انسانی و در نتیجه افزایش سطح خدمات رسانی به مردم دارد.

وی با بیان اینکه تعاون روستایی با حاصل کار کشاورز سروکار دارد، عنوان کرد: حراست به عنوان چشم و گوش مدیر باید علاوه بر اشرافیت کامل بر مجموعه تعاون روستایی، بر تمامی امور تعاونی ها و مجامع نظارت داشته باشند.

رییس سازمان تعاون روستایی استان قزوین با اشاره به اینکه منافع مردم در اولویت کاری قرار دارد، افزود: همکاری خوبی در شبکه تعاون روستایی وجود دارد و این شبکه پیگیر امور مربوط به روستائیان است.

میروکیلی معاون حراست سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران هم در این مراسم با بیان اینکه حراست نقطه مقابل مدیر نیست، گفت: حراست همگام با مدیر و با مشاوره دادن، رسیدن به اهداف سازمانی را سریعتر می کند.

این مسئول با اعلام اینکه نظارت باید دقیق و به صورت ویژه باشد، تصریح کرد: حراست و حسابرسی نظارت و اطلاع رسانی دقیقی داشته باشند تا از تخلفات آتی جلوگیری شود.

طاهرخانی مدیر حراست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین هم با تاکید بر اینکه باید به دنبال محقق شدن مطالبات مردم باشیم، گفت: مردم حق دارند که در موضوعات مختلف مطالبه گر باشند و مدیران و مسئولان هم پاسخگوی این مطالبات باشند  و با آینده نگری می توان از ایجاد مشکلات و سوء استفاده جلوگیری کرد.

در انتهای این مراسم از عبدالله کلهر رییس سابق اداره حراست سازمان تعاون روستایی استان قزوین تقدیر و تشکر و متولی به عنوان رییس جدید حراست این سازمان معرفی شد.

 

تعداد مشاهده خبر104 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal