سخن روز /
سرپرست اداره تعاون روستایی شهرستان آوج معرفی شد
1397/02/24

به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان قزوین، مراسم معارفه اولین سرپرست اداره تعاون روستایی شهرستان آوج با حضور محمودی رییس سازمان تعاون روستایی استان، علی اکبرسلیمانی فرماندار شهرستان آوج، حجت الاسلام سیدضیاءالدین هاشمی امام جمعه شهرستان آوج، روسای ادارات و جمعی از مسوولان برگزار شد.

محمودی در این مراسم بیان کرد: تعاون روستایی می تواند فاصله بین تولید کننده و مصرف کننده را با حذف واسطه ها به حداقل رسانده و به طور کلی از بین ببرد.

رییس سازمان تعاون روستایی استان قزوین گفت: با توجه به اینکه شهرستان آوج بزرگترین تولیدکننده گندم دیم استان است امسال باید تعاون روستایی این شهرستان مجوز فرآوری تولید بذر دیم را اخذ کند.

این مسوول با بیان اینکه در تعاونی 2 عنصر اقتصادی و اجتماعی وابسته به هم هستند، تاکید کرد: شناسایی فعالیت های اقتصادی موجود در منطقه بسیار مهم است و می تواند پایداری فعالیت درآمدزا را تضمین کند.

وی با اشاره به اینکه شرکت های تعاون روستایی اهداف مشترکی را در جهت منافع عمومی مدنظر دارند، افزود: این شرکت ها باید نیازهای جامعه را تشخیص داده و براساس آن فعالیت های درآمدزا داشته باشند.

در پایان با اهدای حکم، آقای امیری به عنوان سرپرست جدید اداره تعاون روستایی شهرستان آوج معرفی و سپس ساختمان جدید اداره افتتاح شد.

تعداد مشاهده خبر56 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal