سخن روز /
شبکه تعاون روستایی به سمت تجاری سازی و طرح های اقتصادی حرکت کرده است/ استان قزوین در سرانه توزیع میوه رتبه دوم کشور را دارد
1398/05/17

به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان قزوین، علی آبادی عضو هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین، ضمن تسلیت شهادت امام محمدباقر(ع) گفت: ماه ذی الحجه ماهی است که حضرت موسی به طور می رود و حضرت زهرا(س) به خانه علی می رود و حضرت ابراهیم(ع)و حضرت اسماعیل(ع)به قربانگاه می روند و امام حسین(ع) با تمام دارایی هایش به کربلا می رود.

این مسئول با بیان اینکه خداوند بر افعال، اندیشه و افکار ما شاهد و ناظر است، گفت: در این رهگذر زندگی باید آرزوها در مقصد ظاهری و باطنی موثر باشند و براساس طبیعت خلقت به دنبال هر درد و رنجی، خوشی و نشاط می آید.

محمودی در این مراسم مهم ترین فعالیت سازمان تعاون روستایی در 2 سال خدمت را احیاء و بازسازی ساختمان تعاون روستایی دانست و گفت: سازمان مباشر تامین و توزیع میوه شب عید در استان بوده است به طوری که مجموع افت ضایعات استان در سال گذشته 1.7 درصد بوده و در کل کشور رتبه اول را کسب کردیم و استان قزوین در سرانه توزیع میوه شب عید رتبه دوم کشور را دارد.

این مسئول با بیان اینکه شبکه تعاون روستایی به سمت تجاری سازی و طرح های اقتصادی حرکت کرده است، افزود: استان قزوین در بحث تعاونی های روستایی در کشور به عنوان استان رده اول مشخص شده است.

وی با اشاره به 2 طرح مهم تعاون روستایی در استان گفت: سیلوی آبگرم به دنبال پروانه تاسیس است و 80 درصد عملیات اجرایی بازارچه عرضه مستقیم محصولات کشاورزی به اتمام رسیده است و قطعاً در اقتصاد تعاونی و بخش کشاورزی موثر است.

آقا علیخانی سرپرست سازمان تعاون روستایی استان قزوین هم در این مراسم بر تعامل بیشتر با جهاد کشاورزی، اتحادیه ها و شرکت های تعاونی روستایی تاکید کرد.

همچنین در این مراسم نعمتی مدیرعامل اتحادیه دامداران استان و کریمی مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی روستایی استان به نمایندگی از شبکه تعاون روستایی درخصوص مشکلات تعاونی و تعاملات بیشتر دستگاه های اجرایی سخنرانی کردند.

 

 

تعداد مشاهده خبر13 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal