سخن روز /
نشست تشکل های نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی استان
1398/06/04

به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان قزوین، نشست تشکل های نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی استان با حضور آقاعلیخانی رئیس سازمان تعاون روستایی استان، سیمیاری معاون اداری و مالی، روسای ادارات و جمعی از اعضاء نظام صنفی کشاورزی در سالن جلسات سازمان تعاون روستایی استان برگزار شد.

آقاعلیخانی در این نشست با بیان اینکه تعاونی ها از بطن مردم هستند، اظهار کرد: با خدمت رسانی به روستائیان شاهد افزایش بهره وری و تولید و روند توسعه خواهیم بود.

این مسئول در ادامه افزود: تعاونیهای روستایی به عنوان بخشی مهم و تأثیرگذار در اقتصاد روستایی مورد اهمیت و توجه مستمر قرار دارند.

وی تصریح کرد: فرآیند توسعه پایدار روستایی به عوامل و شرایط مختلفی بستگی دارد که یکی از مهم‌ترین عوامل آن، توسعه تعاونی‌ها بوده که می‌تواند همگام با سیاست‌های دولت در بهبود شرایط کار، زندگی، تولید، ارائه خدمات، ارتقاء سطح درآمد و وضعیت اجتماعی مردم روستا نقش مؤثری ایفاء نماید.

رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین خاطرنشان کرد: یک سوم جمعیت کشور در روستاها زندگی می کنند که 70 درصد آن کشاورز هستند در این راستا باید نظام صنفی به دنبال شناسنامه دار کردن کشاورزان باشد.

تعداد مشاهده خبر13 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal