سخن روز /
در سفر یکروزه به بوئین زهرا مطرح شد؛
تعاون روستایی در حوزه اقتصادی و اجتماعی اثرگذار است
1398/06/14

به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان قزوین، آقاعلیخانی رئیس سازمان تعاون روستایی استان به منظور بررسی روند فعالیت شرکت های تعاونی شهرستان بوئین زهرا، سفری یکروزه به این شهرستان داشت.

این مسئول در این سفر ضمن بازدید از اداره تعاون روستایی شهرستان بوئین زهرا، گفت: تعاون روستایی به عنوان مجموعه ای اثرگذار در حوزه اقتصادی و اجتماعی نقش آفرینی ارزنده دارد.

وی تصریح کرد: عمده مراجعه کنندگان به ادارات تعاون روستایی، اقشار پرتلاش و زحمتکش هستند که در زمینه تولید نقش موثری ایفا می کنند.

آقاعلیخانی خاطرنشان کرد: اعتماد سازی یکی از مهمترین موارد قابل توجهی است که باید در سطح ادارات آن را بیش از همیشه تحقق بخشید.

در ادامه این سفر آقاعلیخانی رئیس سازمان تعاون روستایی استان به منظور بررسی پتانسیل ها و ظرفیت های شهرستان بوئین زهرا، از شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران بوئین زهرا  که در سال 71 زیر نظر سازمان تعاون روستایی استان قزوین تأسیس شد و دارای بزرگترین کارخانه خوراک دام استان و فروشگاه هایپر تروکا است، بازدید کرد.

وی همچنین در راستای پیشبرد اهداف و تعامل و همکاری با جهاد کشاورزی، با صالحی مدیر جهاد کشاورزی بوئین زهرا دیدار و گفت و گو کرد.


 

 

 

تعداد مشاهده خبر8 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal