سخن روز /
دوره آموزشی مدیریت در تعاونی ها برگزار شد
1398/07/17

به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان قزوین، دوره آموزشی مدیریت در تعاونی ها با حضور هیات مدیره شرکت های تعاونی روستایی، کشاورزی، تولید و زنان در سالن آمفی تئاتر سازمان تعاون روستایی استان برگزار شد.

آقاعلیخانی رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین با بیان اینکه این دوره آموزشی توسط اداره آموزش و اتحادیه شرکت های تعاونی روستایی استان برنامه ریزی و اجرا شد، اظهار کرد: شرکت های تعاونی باید به اصول و هدف های تعاونی و جایگاه و وظایف آنها در مقابل تعاونی آشنا باشند تا موفقیت شرکت های تعاونی تضمین شود.

این مسئول با بیان اینکه تلاش در جهت آگاهی دادن لازم به اعضاء تعاونی ها که سرمایه اصلی شرکت هستند، امری لازم و اجتناب ناپذیر است، گفت: نگاه اعضاء هیات مدیره و مدیران عامل باید نگاه مسئولانه و در راستای جلب رضایت سهامداران و توسعه تشکلها باشد.

وی خاطرنشان کرد: شرکتهای تعاونی روستایی با جلب اعتماد اعضا و بهره گیری از مشارکت بهره برداران می توانند به عنوان بازوی توانمند بخش کشاورزی کشور نقش آفرینی نمایند.

گفتنی است؛ تدریس این دوره آموزشی بر عهده کرم عباسی رئیس اداره بازرگانی سازمان تعاون روستایی استان بوده است که مطالبی در خصوص اصول مدیریت و تعاون، ارکان تعاونی ها و وظایف آنها، تصمیم گیری در تعاونی ها، نظارت و کنترل در تعاونی ها و مشارکت در فعالیت های تعاونی به فراگیران آموزش داده شد.

 

 

تعداد مشاهده خبر8 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal