سخن روز /
جلسه بررسی وضعیت شرکت تعاونی کشاورزی فعالان آبزی‌پروری در قزوین برگزار شد
1398/09/19

به گزارش روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی استان قزوین، جلسه بررسی وضعیت شرکت تعاونی کشاورزی فعالان آبزی‌پروری در قزوین با حضور آقاعلیخانی مدیر تعاون روستایی استان، رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان قزوین، رئیس اداره حسابرسی، مسئول امور مالی و اعضاء هیات مدیره این شرکت در سالن جلسات برگزار شد.

آقاعلیخانی در این جلسه با بیان اینکه خدمات دهی به بخش تولید و رونق آن یکی از رسالت های این شرکت تعاونی است، افزود: شرکت تعاونی کشاورزی فعالان آبزی‌پروری وظیفه خدمات‌رسانی و تأمین نهاده‌های مربوطه را در وهله اول و همچنین رفع بعضی از مشکلات مربوطه را برای اعضاء به عهده دارند.

مدیر تعاون روستایی استان قزوین تصریح کرد: این شرکت تعاونی می تواند با عضوگیری تولیدکنندگان آبزی پروری علاوه بر رفع برخی از مشکلات، به گرفتن ایده‌های جدید توسط آنان در راستای اهداف شرکت قدم بردارند.

این مسئول خاطرنشان کرد: فعالیت‌های آبزی‌پروری بر پایه اقتصاد مقاومتی و با اتکا به عوامل درونی استان و شهرستان ها جهت رسیدن به اهداف مربوط به توسعه آبزی‌پروری و ایجاد اشتغال و درآمد بخصوص برای روستائیان است.

وی با اشاره به اینکه در استان قزوین ظرفیت خوبی برای تولید ماهی وجود دارد، گفت: شرکت های تعاونی ملزم به رعایت قانون هستند و باید طبق اساسنامه فعالیت کنند.

اعضاء هیات مدیره شرکت تعاونی کشاورزی فعالان آبزی‌پروری در ابتدای این جلسه مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند. این شرکت در سال 91 با 46 نفر عضو در قزوین تاسیس شد.

تعداد مشاهده خبر1 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal