سخن روز /
آموزش 332 نفر روز از اعضاء، ارکان و کارکنان اتحادیه ها، شرکت های تعاونی روستایی، کشاورزی و زنان
1398/10/22

به گزارش مدیریت روابط عمومی تعاون روستایی استان قزوین، ابراهیم پور با اعلام اینکه از ابتدای امسال تاکنون 286 نفر روز از اعضاء، ارکان و کارکنان اتحادیه ها، شرکت های تعاونی روستایی و کشاورزی در دوره های آموزش شرکت کرده اند، افزود: این دوره های آموزشی مطابق تقویم آموزشی سال 1398برنامه ریزی و اجرا شده است.

رئیس اداره آموزش تعاون روستایی استان قزوین در ادامه افزود: در این مدت 46 نفر روز اعضاء، ارکان و کارکنان شرکت های تعاونی زنان استان در دوره های آموزشی حضور داشته اند.

این مسئول دوره های آموزشی برگزار شده را؛ قوانین، مقررات و آئین نامه های مالیاتی، ابزارهای نوین مالی در بورس کالای ایران، قانون تعاون و اساسنامه تعاونی ها، مدیریت در تعاونی ها، بودجه بندی، مبانی کنترل و نظارت و مسائل مالی و حسابرسی در تعاونی ها عنوان کرد.

وی با بیان اینکه  آموزش و فراگیری علوم و مهارتهای لازم در زمینه های تخصصی یک امر ضرورری و اجتناب ناپذیر است،  گفت: آموزش نیاز اساسی تعاونی‌ها برای دستیابی به توسعه و رشد بیشتر به منظور پذیرش مسئولیت‌های اساسی برای ایفای نقش موثر در توسعه بخش کشاورزی است.

این مسئول خاطرنشان کرد: دوره های آموزشی به منظورافزایش توانمندی ها و بهره گیری از دانش و اطلاعات عمومی و تجارب ، ابتکار و خلاقیت های موجود در شبکه تعاونیها و همچنین افزایش تقویت روحیه تعاون و مشارکت جمعی برگزار می شود.

 

تعداد مشاهده خبر1 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal