سخن روز /
مدیر تعاون روستایی استان اعلام کرد:
خرید 18741 تن شیر توسط مراکز جمع آوری شبکه تعاونی کشاورزی استان قزوین
1398/10/23

به گزارش روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی استان قزوین، آقاعلیخانی با اشاره به خرید شیر در مراکز جمع آوری توسط شبکه تعاون کشاورزی، اعلام کرد: در 9 ماهه گذشته 18 هزار و 741 تن شیر در این مراکز از دامداران استان خریداری شده است.

مدیر تعاون روستایی استان قزوین تولید شیر را وابسته به عواملی چون ﺗﻐﺬﯾـﻪ، ﺑﻬﺪاﺷـﺖ، اﺻـﻼح ﻧـﮋاد و ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ دانست و خاطرنشان کرد: با ﻣـﺪﯾﺮﯾﺖ ﻣﻄﻠـﻮب و ﺗﻐﺬﯾـﻪ اﺻـﻮﻟﯽ ﻣـﯽ ﺗـﻮان ﻧﺘـﺎﯾﺞ ﺗﻮﻟﯿـﺪ ﺷـﯿﺮ را ﺗـﺎ ﺣـﺪ ﭼﺸﻤﮕﯿﺮی اﻓﺰاﯾﺶ داد.

 این مسئول با بیان اینکه یکی از عوامل مهم تامین سلامت دام و تولید شیر بهداشتی داشتن محیط مناسب و بهداشتی نگهداری دام است، گفت: ایستگاه های جمع آوری شیر تحت نظارت تعاون روستایی استان با تجهیزات خنک کننده و مخازن حمل شیر فعال می باشد.

وی در ادامه افزود:  این مقدار شیر در 2 مرکز خرید شرکت تعاونی گاوداران شیری تاکستان و شرکت تعاونی گاوداران صنعتی چوبیندر جمع آوری شده است.

آقاعلیخانی یادآور شد: خرید و جمع آوری شیر با هدف ارائه خدمات به دامداران و جلوگیری از نوسانات قیمت شیر، ایجاد امنیت شغلی و تولیدی برای دامداران، حمل بهداشتی و اصولی شیر، کوتاه کردن دست واسطه ها و دلالان از بازار شیر و تامین نیاز صنایع لبنی صورت می‌گیرد.

 

تعداد مشاهده خبر1 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal